Karrier

Kreatív szövegíró

Szeretsz írni? Úgy gondolod, hogy kreatív vagy és jó a szöveged? Esetleg blogot is írsz vagy van saját Youtube csatornád saját tartalmakkal? Szeretnél egy dinamikusan fejlődő marketing ügynökségnél dolgozni? Akkor bizony nálunk a helyed!
Az Adamic csapata kreatív szövegírót keres.

Te vagy az emberünk, ha...

  • szeretsz írni;
  • kreatív vagy;
  • szereted a változatos feladatokat;
  • bírod a pörgést, a feszes tempót;
  • precíz és önálló vagy;
  • gyorsan tanulsz;
  • jól tudsz csapatban dolgozni;
  • hosszú távon tervezel;
  • van ügynökségi tapasztalatod.

Feladatod:

  • Digitális marketing projektekhez kapcsolódó legkülönbözőbb tartalomgyártási feladatok:
  • kreatív szövegírás;
  • koncepcióalkotás;
  • weboldal tartalomgyártás és -fejlesztés;
  • hírlevelek írása, szerkesztése, kezelése;
  • social média oldalakra tartalomgyártás;
  • blogbejegyzések, cikkek írása;
  • prezentációs és kommunikációs anyagok készítése.

Mit kínálunk?

  • professzionális ügynökségi munkakörnyezet;
  • fiatal, jó hangulatú csapat;
  • dinamikusan fejlődő digitális marketing ügynökség;
  • versenyképes tudás és tapasztalat;
  • fejlődési lehetőség.

Előny, de nem feltétel

  • képben vagy alap szinten a képszerkesztéssel és/vagy egyszerűbb videós tartalmak gyártásával;
  • otthonosan mozogsz a social media világában.

Érdekel?! – Ne habozz!

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet várjuk a hello@adamic.hu címre. A motivációs levélben térj ki tapasztalatodra, kompetenciáidra.