Karrier

Digitális marketing gyakornok

Érdekel a digitális marketing? Megtanulnád az online kampánymenedzsment csínját-bínját? Szeretnél egy dinamikusan fejlődő marketing ügynökségnél dolgozni? Képbe kerülnél az aktuális online trendekkel, beleásnád magad a SEO, a Google Adwords, a social media világába és professzionális módon elsajátítanád ezek használatát?
Az Adamic csapata digitális marketing gyakornokot keres.

Te vagy az emberünk, ha...

  • érdekel a digitális marketing;
  • kreatív vagy analitikus vagy – megtaláljuk a hozzád illő feladatokat;
  • szeretnél sokat tanulni – és ezért teszel is;
  • bírod a pörgést, a feszes tempót;
  • precíz és önálló vagy;
  • gyorsan tanulsz;
  • jól tudsz csapatban dolgozni;
  • nem esel kétségbe, ha kommunikálnod kell az ügyféllel;
  • hosszú távon ezzel szeretnél foglalkozni.

Feladatod:

  • Digitális marketing projektekben a legkülönbözőbb operatív feladatok ellátása:
  • SEO - keresőoptimalizálás;
  • Kreatív ötletelés;
  • kattintás alapú - PPC (Pay Per Click) Facebook és Google Adwords kampányok indítása, hirdetések létrehozása, kezelése, optimalizálása;
  • kampányriportok készítése;
  • webanalitika;
  • stb..

Nem kell mindenhez értened! Közben kiderül, hogy a széleskörű feladatok közül mi az, ami leginkább hozzád illik, milyen irányba kell fejleszteni. Mi mindent megtanítunk, csak egy dolgod van: legyél nyitott, figyelj, tanulj és csináld! A munkavégzés budapesti irodánkban történik.

Mit kínálunk?

  • professzionális ügynökségi munkakörnyezet;
  • fiatal, jó hangulatú csapat;
  • dinamikusan fejlődő digitális marketing ügynökség;
  • fejlődési lehetőség: rengeteget tanulhatsz közvetlenül a szakembereinktől.
  • versenyképes tudás és tapasztalat – kevés jó szakember van
  • elsajátíthatsz mindent elméletben és gyakorlatban, amit a digitális marketingről tudni érdemes.
  • megtaláljuk, hogy kompetenciáid alapján mi a hozzád leginkább illő feladat.
  • valódi kampányokon, valódi projekteken keresztül, szakember-kontrollal tanulhatod meg a szakmát.
  • ha tetszik és beválsz, hosszú távon tervezünk.

Mikortól? Meddig?

A válasz mindkét kérdésre: Csak rajtad múlik.
A gyakornoki idő első 3 hónapjában megnézzük, mennyire találjuk meg a közös nyelvet. Ha úgy látjuk, hogy neked is úgy pörög a kezed/eszed, ahogy nekünk, csapatunk tagja lehetsz!

Érdekel?! – Ne habozz!

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet várjuk a hello@adamic.hu címre. A motivációs levélben térj ki tanulmányaidra/marketing és online tapasztalatodra, kompetenciáidra.